| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Uygulama | kapsülleme |
| Sertifika | CE |
| Warantee | 1 yıl |
| Kapasite | 100,000capsules |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Doldurma makinesi |
| Durum | Yeni |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tahrik tipi | Elektrik |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Dolum Makinası |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Ağırlık | 1300kg |
| Ambalaj türü | Kapsül |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Dolum Makinası |
| Durum | Yeni |
| Tahrikli tip | Elektrik |
| Otomatik derecelendirme | Otomatik |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
|---|---|
| Durum | yeni |
| Ağırlık | 900kg |
| Gerilim | 220V/380V |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | SS316 |
|---|---|
| fuction | Lab Use |
| Capacity | 10,000 capsules per hour |
| electric | Seimens |
| Service | Technion avaliable |
| Makine ağırlığı | Yaklaşık 800kg |
|---|---|
| İşlev | Sarma, Doldurma, Etiketleme |
| Tahrikli tip | Elektrik ve pnömatik |
| Gönderme | 6 İş Günü |
| Dolum malzemesi | Kapsül, tablet |
| Uygulama | Softgel kapsül üretimi |
|---|---|
| Malzeme | SS304/316 |
| kapasite | Saatte 100,000 kapsül |
| Rulo | 10 inç |
| Garanti | 1 Yıl |