| Makine ağırlığı | Yaklaşık 800kg |
|---|---|
| İşlev | Sarma, Doldurma, Etiketleme |
| Tahrikli tip | Elektrik ve pnömatik |
| Gönderme | 6 İş Günü |
| Dolum malzemesi | Kapsül, tablet |
| Başvuru | Softgel kapsül üretimi |
|---|---|
| Malzeme | SS304/316 |
| kapasite | Saatte 100,000 kapsül |
| Rulo | 10 inç |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Kapsül, sıvı, tıbbi |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Kapasite | 8ball/s |
| Malzeme | SS316 |
| Gerilim | 380v50hz |
| Uygulama | Softgel kapsül üretimi |
|---|---|
| Malzeme | SS304/316 |
| kapasite | Saatte 100,000 kapsül |
| Rulo | 10 inç |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 2-80000 KAPSÜL /SAAT |
| teknoloji | Kurnaz |
| Ana pazar | ABD, Avrupa |
| Temel | Evet |
| Malzeme | Cooper |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Pompayı başlat |
| Kalınlık Guajı | Kurnaz |
| Malzeme | Cooper |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Pompayı başlat |
| Kalınlık Guajı | Kurnaz |
| Malzeme | Cooper |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Pompayı başlat |
| Kalınlık Guajı | Kurnaz |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |