| Uygulama | Softgel ambalaj |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi | şişe |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Otomatik Sınıflandırma | otomatik |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |