| Malzeme | SS |
|---|---|
| Kapasite | 30000/saat |
| Marka | Kunyou |
| Yazıcı | Değerlendirilebilir |
| Boyut | Ölçek 10 " |
| Uygulama | paintball |
|---|---|
| Kapasite | 32000 |
| Rulo | 150*250mm |
| Elektrik | Simems |
| Malzeme | SS304 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | paintball |
| Kapasite | 10 poşet/dakika |
| Çanta | 500 Paintball |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | paintball |
| Kapasite | 10 poşet/dakika |
| Çanta | 500 Paintball |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kapasite | Saatte 180000 paintball |
|---|---|
| Hizmet | 1 yıl ücretsiz |
| Garanti | Teknik |
| Formül | Mevcut |
| Elektrik | Seimens ve Schneider |
| Boyut | 7000/s |
|---|---|
| Kontrol | oto |
| Marka | Kunyou |
| Özel Gereksinim | Mevcut |
| Renk | Priter'lı |
| Uygulama | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Türü | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 1208*2450mm |