| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Boyut | 0,5" ve 0,68" |
|---|---|
| Kapasite | 20000/Saat |
| Sızdırmazlık | Mevcut |
| Motor | 1,1 kW |
| Malzeme | Ss |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kullanmak | paintball |
| Kapasite | 10 poşet/dakika |
| Çanta | 500 Paintball |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | Kapsül, tablet |
| Garanti | 1 Yıl |
| Marka | Kunyou |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | Kapsül, tablet |
| Garanti | 1 Yıl |
| Marka | Kunyou |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Material | SS316 |
|---|---|
| usage | capsule |
| size | 4,6,10inch |
| electric | Simens, Panasonic |
| control | PLC+Touch screen |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 15 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | saha kurulumu |
| Ağırlık | 1800 kg |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Tahrikli tip | Elektrik |
| Tip | Kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 12 ay |
| Gerilim | üç fazlı380v,AC220V 50HZ |
| Tip | Kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 12 ay |
| Gerilim | üç fazlı380v,AC220V 50HZ |