| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | Ss |
|---|---|
| BOYUT | 580*600 |
| elektrik | Seimens |
| Warantee | 1 Yıl |
| Kılavuz bloğu | KKD |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 10 inç |
| Kapasite | 100.000 / saat |
| Elektrik | Ünlü |
| Marka | Kunyou |
| Malzeme | SS316L |
|---|---|
| Kontrol | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Hizmet | Teknik |
| Kapasite | Ar-Ge |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Sertifika | CE |
| uyum | Gmp |
| Kontrol | Plc+dokunmatik ekran |
| Durum | Yeni |
| Güç Tüketimi | 1.5kW |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 380V/50HZ VEYA 220V/60HZ |
| Kalıba dökmek | kalıp yok |
| Boyut | 3-6 mm |
| Kapasite | Saatte 22000 top |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Malzeme | Hayvansal olmayan jel |
|---|---|
| Menşei | Çin, pekin |
| Makine malzemesi | SS316 |
| Kapasite | Ar-Ge-80000saatte |
| Kullanmak | kenevir yağı gibi kapsül |