| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Dolum Makinası |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Ağırlık | 1300kg |
| Ambalaj türü | Kapsül |
| Malzeme | Bakır |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Seviye Kontrol Sensörü |
| kalın guage | Kurnaz |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Warantee | 1 yıl |
| Kapasite | Saatte 22800 kapsül |
| Başvuru | paintball veya kapsül |
| Kapasite | 7200 Paintball |
| Uygulama | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Başvuru | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Tip | Paintball Üretim Hattı |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Malzeme | SUS304/316L |
| Ürün Adı | Küçük Otomatik Mikro Balık Yağlı Paintball Softgel Kapsülleme Makinesi |
| Malzeme | Hava Veg |
|---|---|
| Uygulama | kapsülleme |
| Renk | Beyaz |
| Şekil | podwer |
| Tatmak | Koku yok |
| Başvuru | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SUS304/316L |
| Malzeme | PP/ABS |
|---|---|
| güvenlik | gıda sınıfı |
| Boyut | 758*608*40mm |
| isim | PP Abs Düz Alt Kaç Krm CE 5cm Plastik Kurutma Tepsileri Kapsül Kurutma |
| Yükseklik | 6 mm |
| Malzeme | Ss |
|---|---|
| marka | Kunyou |
| Hizmet | Teachnion Avalable |
| Warantee | 1 yıl |
| Ölüm ücreti | 4.6.10 |
| Malzeme | Ss |
|---|---|
| marka | Kunyou |
| Hizmet | Teachnion Avalable |
| Warantee | 1 yıl |
| Ölüm ücreti | 4.6.10 |