| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | Kapsül, tablet |
| Garanti | 1 Yıl |
| Marka | Kunyou |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Ambalaj malzemesi | Odun |
| Satış sonrası servis sağlandı | Videolu teknik destek |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Kapsül |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SUS304/316L |
| Ürün adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Malzeme | Farmasötik / Oksitlenmesi Zor /al makine |
|---|---|
| Kalıp Rulosu Boyutu | Kalıp Rulosu Ф103mm * 152mm |
| Boyut | 880X640X1900mm |
| Kontrol modu | Plc+dokunmatik ekran |
| Çıkış hızı | 8#OV 43470 adet/saat |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 300.000 |
| Warantee | 1 yıl |
| Kesinlik | 0,1 mm |
| Kontrol | PLC'ler |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Başvuru | Softgel kapsül yapımı |
| kullanım | Kapsül Dolum Makinesi |
| Tip | Otomatik Ambalaj Makinesi |
| Boyut | 2100*980*1200 |
| Başvuru | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Tip | Paintball Üretim Hattı |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 2000BTU |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Sertifikalar | ISO9001 CE |
| Uygulama | Yumuşak jel kapsül yapın |
| İşlev | kapsülü sıkıştırın ve kalıplayın |
| Boyut | 1200*980*850 |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 32000@2rpm |
| elektrik | Schineider |
| Garanti | 1 Yıl |
| Uygulama | Paintball Üretimi |
| Başvuru | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün adı | Küçük Otomatik Mikro Balık Yağlı Paintball Softgel Kapsülleme Makinesi |