| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 year |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 30.000 |
| Çevrimiçi baskı | Kurnaz |
| Formül | Kurnaz |
| teknoloji | Kurnaz |
| Malzeme | SS |
|---|---|
| Kapasite | 30000/saat |
| Marka | Kunyou |
| Yazıcı | Değerlendirilebilir |
| Boyut | Ölçek 10 " |
| material | SS304 |
|---|---|
| Filling material | paintball |
| capacity | 10bag/min |
| bag | 500 paintball |
| warranty | 1 year |
| Uygulama | paintball |
|---|---|
| Kapasite | 32000 |
| Rulo | 150*250mm |
| Elektrik | Simems |
| Malzeme | SS304 |
| matrial | SS304 |
|---|---|
| Sertifika | CE |
| Warantee | 1 year |
| Die Roll | Avaliable |
| Installation | Avaliable |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Size | 7000/H |
|---|---|
| control | Auto |
| Brand | kunyou |
| Special Require | Avaliable |
| Color | With Priter |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Sertifika | CE,ISO9001 |