| Malzeme | Ss |
|---|---|
| marka | Kunyou |
| Hizmet | Teachnion Avalable |
| Warantee | 1 yıl |
| Ölüm ücreti | 4.6.10 |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 20,000-120,000perhour |
| Electricity | 220/380/415V |
| Servo feedback | Avaliable |
| Brand | Kunyou/Sunshine |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| HİZMET | Kurulum Avalifable |
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| FABRİKA | Evet |
| YEDEK PARÇA | Mevcut |
| Malzeme | Ss |
|---|---|
| Marka | Kunyou |
| Hizmet | Teachnion Avalable |
| Warantee | 1 Yıl |
| Ölüm ücreti | 4.6.10 |
| Material | SS |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Service | Teachnion Avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Die toll | 4.6.10inches |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 30.000 |
| Çevrimiçi baskı | Kurnaz |
| Formül | Kurnaz |
| teknoloji | Kurnaz |
| Malzeme | SS |
|---|---|
| Kapasite | 30000/saat |
| Marka | Kunyou |
| Yazıcı | Değerlendirilebilir |
| Boyut | Ölçek 10 " |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | paintball |
| Kapasite | 10 poşet/dakika |
| Çanta | 500 Paintball |
| Garanti | 1 Yıl |
| Uygulama | paintball |
|---|---|
| Kapasite | 32000 |
| Rulo | 150*250mm |
| Elektrik | Simems |
| Malzeme | SS304 |