| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Durum | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Durum | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Durum | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj türü | Kapsül, Şişeler |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi | şişe |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi | şişe |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi | şişe |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi | şişe |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Garanti | 1 Yıl |