| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | Farmasötik / Oksitlenmesi Zor /al makine |
|---|---|
| Kalıp Rulosu Boyutu | Kalıp Rulosu Ф103mm * 152mm |
| Boyut | 880X640X1900mm |
| Kontrol modu | Plc+dokunmatik ekran |
| Çıkış hızı | 8#OV 43470 adet/saat |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Durum | YENİ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç(w) | Özelleştirilmiş |
| Boyut(U*G*Y) | Özel yapılmış |
| Mikser tipi | Ajitatör |
| Durum | YENİ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 220V/380V |
| Ürün Tipi | sıvı, jelatin |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| application | soft gelatin encapsulation making |
|---|---|
| Material | stainless steel and alumium |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 6 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| color | colorful |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |