| Appearance | Granular,Powder |
|---|---|
| Color | white to yellow |
| Purity | 99.5% |
| Smell | Odorless |
| Name | gelatin free for soft capsules |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Uygulama | Softjel Yapma Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Uygulama | softgel kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Uygulama | Softgel Kapsül Yapma Makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışında hizmet verecek mühendisler mevcuttur, Video teknik desteği, devreye alma ve eğitim, Saha |
| Güç | 11 kW |
| İşlev | softgel kapsül kapsülleme |
| Kullanım | Eczane |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | Farmasötik / Oksitlenmesi Zor /al makine |
|---|---|
| Kalıp Rulosu Boyutu | Kalıp Rulosu Ф103mm * 152mm |
| Boyut | 880X640X1900mm |
| Kontrol modu | Plc+dokunmatik ekran |
| Çıkış hızı | 8#OV 43470 adet/saat |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Durum | YENİ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç(w) | Özelleştirilmiş |
| Boyut(U*G*Y) | Özel yapılmış |
| Mikser tipi | Ajitatör |