| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg each |
| Size | 1m each |
| Market Date | 2010 |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment,Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SUS304/316L |
| material | SS304 |
|---|---|
| use | paintball |
| capacity | 10bag/min |
| bag | 500 paintball |
| warranty | 1 year |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Kapasite | Paintball için saatte 30000 |
| Kapasite2 | 8oval boyutu için 100.000 kapsül |
| Teknik kurulum | Kurnaz |
| Rulo | Bizim tarafımızdan üretim |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 30000 per hour for paintball |
| capacity2 | 100,000 capsule for 8oval size |
| Technion Installation | Avaliable |
| Die Roll | Manufacture by us |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 300.000 |
| Warantee | 1 yıl |
| Kesinlik | 0,1 mm |
| Kontrol | PLC'ler |
| Malzeme | Al |
|---|---|
| Matel2 | Cu |
| kama | Su Isıtma & Elektrikli Isıtma |
| Çakmak2 | Paintball için Al |
| Kama Malzemesi | Cu |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Malzeme | Al |
|---|---|
| Boyut | gereği olarak |
| Kullanmak | Kapsül ve paintball üretimi |
| Zaman | 3 gün |
| İfade etmek | FedEx, dhl.tnt |
| Malzeme | Al |
|---|---|
| Boyut | gereği olarak |
| Kullanmak | Kapsül ve paintball üretimi |
| Zaman | 3 gün |
| İfade etmek | FedEx, dhl.tnt |