| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Sertifika | ISO CE |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Standart | Gmp |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Kapasite | 15000-21000 Grain/Saat |
| Uygulama | Kapsül, paintball |
| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |
| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |
| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Standart | Gmp |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Kapasite | 15000-21000 Grain/Saat |
| Uygulama | Kapsül, paintball |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Sertifika | ISO CE |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Product material | Aluminium |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | based on customer's requirement |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |