| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | 14400ball/s |
| Hizmet | Teknik |
| Garanti | 1 yıl |
| Resept | Çentik |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | SUS304/316L |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Uygulama | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| Başvuru | Softgel kapsül üretimi |
|---|---|
| Malzeme | SS304/316 |
| kapak | Saatte 100000000capsül |
| Kalıp | 10 inç |
| garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol | PLC'ler |
| Sağlık hizmeti | yumuşak jelatin kapsülü |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Uygulama | kapsülleme |
| Sertifika | CE |
| Warantee | 1 yıl |
| Kapasite | 100,000capsules |