| Uygulama | Softgel kapsül üretimi |
|---|---|
| Malzeme | SS304/316 |
| kapasite | Saatte 100,000 kapsül |
| Rulo | 10 inç |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Tip | Kapsülleme makinesi |
| isim | yumuşak jel kapsül makinesi |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kapasite | 4 inç kalıp rulosu veya 8 inç kalıp rulosu |
| Uygulama | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Türü | Paintball Üretim Hattı |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | 30000/saat |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 100,000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol | Plc+dokunmatik ekran |
| Seçkin | Seimens |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | 14400ball/s |
| Hizmet | Teknik |
| Garanti | 1 yıl |
| Resept | Çentik |