| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 30 Takım / Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | stainless steel |
|---|---|
| application | softgel capsule |
| Electricity | 220/380/415V |
| Power | 7.5-20Kw |
| Capacity | 60-1500L |
| Uygulama | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Türü | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 1208*2450mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | Yumuşak Jel Kapsül |
| Elektrik | 220/380/415v |
| Kapasite | 60-1500L |
| Firma | Vakum |
| Durum | YENİ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 220V/380V |
| Ürün Tipi | sıvı, jelatin |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| MATERIAL | STAINLESS STELL |
|---|---|
| Dicharge | Hydraulic |
| Service | All life |
| Size | 100-2000L |
| Jacket | Avaliable |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| İşlev | jelatin eritme |
| Uygulama | softgel kapsülleme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 3 hafta |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kilo |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj türü | Kapsül, Şişeler |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 50 Set |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |