| marka | Kunyou |
|---|---|
| Boyut | 6-8Silindir |
| Anahtar kelime | Kapsül Ayırma Makinesi |
| Uygula | Kapsülleri Kusurlar veya Tutarsızlıklar Açısından Sıralayın ve İnceleyin |
| Kesinlik | 0.02mm |
| İsim | Kapsül Ayırma Makinesi/ekipmanı |
|---|---|
| Marka | Kunyou |
| Boyut | 6-8Silindir |
| Tip | Otomatik |
| Malzeme | SS304/316 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Başvuru | Softgel kapsül yapımı |
| kullanım | Kapsül Dolum Makinesi |
| Tip | Otomatik Ambalaj Makinesi |
| Boyut | 2100*980*1200 |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Dolum Makinası |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Ağırlık | 1300kg |
| Ambalaj türü | Kapsül |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Warranty | 1 Year |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 2-80000 KAPSÜL /SAAT |
| teknoloji | Kurnaz |
| Ana pazar | ABD, Avrupa |
| Temel | Evet |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| Güvenlik | Gıda sınıfı |
| BOYUT | 75*55*5cm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Sertifikalar | ISO9001 CE |
| Uygulama | Yumuşak jel kapsül yapın |
| İşlev | kapsülü sıkıştırın ve kalıplayın |
| Boyut | 1200*980*850 |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
|---|---|
| Uygulama | Sıvı, Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| üretim kapasitesi | 15kg/saat |