| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | Softgel kapsül yapımı |
| kullanım | kapsül dolum makinası |
| Tip | Otomatik Ambalaj Makinesi |
| BOYUT | 2100*980*1200 |
| Tip | Kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 12 ay |
| Gerilim | üç fazlı380v,AC220V 50HZ |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304/316L |
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Tip | Kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 12 ay |
| Gerilim | üç fazlı380v,AC220V 50HZ |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | SUS304/316L |
| Ürün Adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | SUS304/316L |
| Ürün Adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304/316L |
| Product name | softgel encapsulating machine |