| Material | SS316/304 |
|---|---|
| capacity | 60kg/h |
| warantee | 1 year |
| Useage | pharmaceutical and other feild |
| speed | 960rpm |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 4.64.7.10.12 inç |
| Servo Motoru | Kurnaz |
| Teknoloji | Kurnaz |
| Warantee | 2 yıl |
| Application | medicine filling machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless steel |
| Usage | packing machine for nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | pharmaceutical filling machine |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Mateal | SS316 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | Yağ |
| Warantee | 1 yıl |
| Teknik | Kurnaz |
| Kapasite | Dk başına 8 top |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 3-8mms |
| Kapasite | Saniyede 8 top |
| İsim | Saniyede 3mm Toplar 2-8mm Boy Boyutsuz Yumuşak Jelatin Kapsül Makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment,Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SUS304/316L |
| Uygulama | Softjel Yapma Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| Machine Material | SS316 |
| use | capsule like canabis oil |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| Payment | any kind |