| isim | Kapsül Dolum Makinesi |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 120.000 Kapsül@4rpm |
| Rulo | 150*250mm |
| Güç | 13.5 |
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Durum | Yeni |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Dolum Makinası |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Ağırlık | 1300kg |
| Ambalaj türü | Kapsül |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Özellik | Kompakt |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Anahtar Kelime | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | YENİ |
| Otomatik derecelendirme | Otomatik |
| Malzeme | Avition alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Başvuru | yumuşak jel kapsülleme |
| Uzunluk | 4 inç Softgel Makine |
| Paket | Yıldız ve kutu |
| Fabrika | Evet |
| Başvuru | Kapsül |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Küçük Otomatik Mikro Balık Yağlı Paintball Softgel Kapsülleme Makinesi |
| İsim | Kapsül Ayırma Makinesi/ekipmanı |
|---|---|
| Marka | Kunyou |
| Boyut | 6-8Silindir |
| Tip | Otomatik |
| Malzeme | SS304/316 |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Bakır / Alüminyum |
|---|---|
| oturulabilir | Painball / Yumuşak kapsül |
| BOYUT | Ø150X250 |
| Döndürme hızı | Ayarlanabilir |
| Şekil | Yuvarlak / Zeytin / Dikdörtgen / Özel Şekilli |