| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
|---|---|
| Durum | yeni |
| Ağırlık | 900kg |
| Gerilim | 220V/380V |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 15 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Sertifikalar | ISO9001 CE |
| Uygulama | Yumuşak jel kapsül yapın |
| İşlev | kapsülü sıkıştırın ve kalıplayın |
| Boyut | 1200*980*850 |
| Uygulama | Softgel Kapsül Yapma Makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışında hizmet verecek mühendisler mevcuttur, Video teknik desteği, devreye alma ve eğitim, Saha |
| Güç | 11 kW |
| İşlev | softgel kapsül kapsülleme |
| Kullanım | Eczane |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Uygulama | Kapsül ve paintball |
|---|---|
| Ürün adı | Yumuşak Kapsül Yapım Makinesi |
| Gerilim | Özelleştirilebilir |
| Silindir kalıp boyutu | 103mm*180mm, D150*250mm |
| Kontrol | PLC'ler |
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Ürün | hassas plastik şişirme kalıpları |
| Kalıp Ömrü | 250000-300000 atış |
| Koşucu | Sıcak Yolluk \ Soğuk Yolluk |
| Yüzey işleme | Parlatma |
| marka | Kunyou |
|---|---|
| Boyut | 6-8Silindir |
| Anahtar kelime | Kapsül Ayırma Makinesi |
| Uygula | Kapsülleri Kusurlar veya Tutarsızlıklar Açısından Sıralayın ve İnceleyin |
| Kesinlik | 0.02mm |