| Mateal | SS304 |
|---|---|
| kullanım ömrü | kapsül/paintball |
| Kapasite | 14000-18000/saat |
| Kontrol | Plc+dokunmatik ekran |
| Elektrik | 220V/380V/415V |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | paintball |
| Kapasite | 10 poşet/dakika |
| Çanta | 500 Paintball |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | 7000/s |
| Gerilim | 220V/380V |
| Basılı cihaz | Mevcut |
| Hammadde | Mevcut |
| Başvuru | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Tip | Paintball Üretim Hattı |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kapasite | 30000/saat |
| Başvuru | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyut | 1208*2450mm |
| Başvuru | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Tip | Paintball Üretim Hattı |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kapasite | 30000/saat |
| Malzeme | Hayvansal olmayan jel |
|---|---|
| Menşei | Çin, pekin |
| Makine malzemesi | SS316 |
| Kapasite | Ar-Ge-80000saatte |
| Kullanmak | kenevir yağı gibi kapsül |
| Başvuru | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Tip | Paintball Üretim Hattı |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kapasite | 30000/saat |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |