| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1,5 kW |
| Boyut | 282*526 |
| Garanti | 1 yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | Avition alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama | yumuşak jel kapsülleme |
| Uzunluk | 3 inç Softgel Makinesi |
| Ürün adı | Yumuşak kapsül/ paintball kalıp rulosu/ kalıp |
| maden | Alüminyum, Bakır |
| Güç Tüketimi | 1,5 kW |
|---|---|
| Güç kaynağı | 380V/50Hz |
| Kalıba dökmek | kalıp yok |
| Kapasite | 8-12ball/saat |
| Elektrik | Ünlü marka |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 30.000 |
| Çevrimiçi baskı | Kurnaz |
| Formül | Kurnaz |
| teknoloji | Kurnaz |
| Güç Kaynağı | 380V/220v |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1.5kW |
| Kalıba dökmek | kalıp yok |
| Hizmet | Teknik |
| Sertifika | ISO9001 |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | Kapsül, tablet |
| Garanti | 1 Yıl |
| Marka | Kunyou |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Başvuru | Kapsül |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SUS304/316L |
| Ürün adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Malzeme | Ss |
|---|---|
| Kapasite | 30000/saat |
| Marka | Kunyou |
| Yazıcı | Mevcut |
| Boyut | Ölçek 10 " |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kılavuz bloğu | Özel tasarım |
| Sertifika | ISO9001 |
| Başvuru | Cilalama ve Kurutma |
| Boyut | gereği olarak |