| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | Ss |
|---|---|
| Marka | Kunyou |
| Hizmet | Teachnion Avalable |
| Warantee | 1 Yıl |
| Ölüm ücreti | 4.6.10 |
| Malzeme | Ss |
|---|---|
| Marka | Kunyou |
| Hizmet | Teachnion Avalable |
| Warantee | 1 Yıl |
| Ölüm ücreti | 4.6.10 |
| Malzeme | Nişasta/Jelatin |
|---|---|
| Boyut | Ar-Ge |
| Marka | Kunyou |
| Elektrik | 220V/380V |
| Kullanım | yağ/macun |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Hız | 5 rpm |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Anahtar Kelime | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Hız | 5 rpm |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Anahtar Kelime | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Elektrik | Seimens |
| itibaren | Çin |
| Marka | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 6 takım/takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Mateal | SS316 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | Yağ |
| Warantee | 1 yıl |
| Teknik | Kurnaz |
| Kapasite | Dk başına 8 top |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |