| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | Kapsül, tablet |
| Garanti | 1 Yıl |
| Marka | Kunyou |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | Kapsül, tablet |
| Garanti | 1 Yıl |
| Marka | Kunyou |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | paintball |
| Kapasite | 10 poşet/dakika |
| Çanta | 500 Paintball |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | paintball |
| Kapasite | 10 poşet/dakika |
| Çanta | 500 Paintball |
| Garanti | 1 Yıl |
| Şekillendirme Modu | Die Döküm |
|---|---|
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
| Kalıp Ömrü | 250000-300000 atış |
| Koşucu | 0-5rpm |
| Boşluk | Müşterinin ihtiyacına göre |
| Şekillendirme modu | Plastik enjeksiyon kalıbı |
|---|---|
| Ürün malzemesi | çelik |
| Ürün adı | Kapsül kalıbı ve yumruk |
| Başvuru | Kapsül Dolum Makinesi |
| Yüzey İşlem | Parlatma |
| Şekillendirme Modu | Die Döküm |
|---|---|
| Kalıp tabanı | alttan enjekte etmek |
| Koşucu | 0-5rpm |
| Boşluk | 2-72 boşluk |
| Tasarım Yazılımı | Solidworks |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |