| Ürün Adı | Yumuşak kapsül / Hap ayırma makinesi | Marka Adı | KUN YOU |
| Uygulama | Yumuşak jel / Yumuşak kapsül üreticileri | Model | KSM-8 |
| Malzeme | 304 SUS | Kapasite | Maksimum 400000 |
Otomatik ayırma makinesi, yumuşak jel kapsülleri ayırmak için kullanılır. Yuvarlak, uzun, oval, tüp şeklinde kapsüllerin ayrılması için uygundur. Kalitesiz geometriye sahip yumuşak kapsüller, ayırma silindirleri arasındaki mesafenin ayarlanmasıyla elenir. Küresel, silindirik, oval, tübüler döner gövde şeklinde yumuşak jel ayırmak için uygundur. Yumuşak kapsül ayırma makinesi, ilaç, sağlık gıdaları, kozmetik, paintball endüstrisi yumuşak kapsül ürünlerinde kullanılabilir. Ayrıca paintball, hap ve tablet ayırmak için de uygundur. KSM-8 ayırma makinesinde 8 adet ayırma silindiri bulunur.
Beijing Kun You Pharmatech Co., Ltd sadece yumuşak kapsül ayırma makinesi tedarik ve satışı yapmakla kalmaz, aynı zamanda fiyat sorgulama ve satış sonrası hizmet de sunar.
Başlıca ilaç, sağlık gıdaları, kozmetik ve paintball endüstrisi yumuşak kapsül ürünlerinde kullanılır. Ayrıca paintball, hap ve tabletlerin taranması için de kullanılabilir.
| Model | KSM-8 |
| Ayırma Silindiri Adedi. | 8 Çift |
| Kapasite (adet/saat) | Maksimum 400.000 |
| Hassasiyet | ±0.1mm |
| Ayırma limit boyutu | 0-25mm |
| Boyut | 1650×1150×1750 |
| Güç tüketimi | 0.5kw |
| Güç kaynağı | 220v/380v/415v 50Hz/60Hz |
Tablet ayırma makinesi, Ayırma ekipmanı, İlaç için kapsül ayırma,
Paintball ayırma.