| Başvuru | Kapsül, paintball |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Kapasite | 100L-20T |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Sertifika | ISO CE |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| BOYUT | 500-1030mm |
| Kapasite | 15-50kg/sepet başına |
| Akış | Hava |
| Isıtma | Mevcut |
| Başvuru | Kapsül, paintball |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Kapasite | 100L-20T |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Sertifika | ISO CE |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Hız | 5 rpm |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Anahtar Kelime | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 8-10ball/dk |
| Kontrol | Otomatik |
| Durum | YENİ |
| PLC'ler | Plc ve dokunmatik ekran |
| Malzeme | Gıda Sınıfı Plastik |
|---|---|
| Hız | 40 dev/dak |
| Tip | Çöp kurutma makinesi |
| Uygulama | Kapsülü yüksek verimlilikte kurutun |
| Sertifika | ISO9001 |
| Tip | Kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Gerilim | üç fazlı380v,AC220V 50HZ |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Adı | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Şekillendirme Modu | Plastik Enjeksiyon Kalıbı |
|---|---|
| Ürün malzemesi | Bakır, alüminyum, çoklu malzeme |
| Boşluk | Çok |
| Tasarım Yazılımı | Proe, UG, CAD, Solidworks |
| Ürün Adı | Sıkıştırma için Sıvı Silikon Kalıp Yapımı Kauçuk Yapma |