| isim | Kapsül Dolum Makinesi |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 120.000 Kapsül@4rpm |
| Rulo | 150*250mm |
| Güç | 13.5 |
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
| Uygulama | Kapsülleme Softgel Kapsülleri |
|---|---|
| Tip | Dolgu ekipmanı, kapsülleme makinesi |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 5 yıldan fazla |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış sonrası servis sağlandı | Saha Bakımı ve Onarım Hizmeti |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kontrol | PLC'ler |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Sus304/316L |
| Ürün adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Kontrol | PLC kontrolü |
| Başvuru | Kapsül |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SUS304/316L |
| Ürün adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Başvuru | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Tip | Paintball Üretim Hattı |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Malzeme | SS316L |
|---|---|
| Kapasite | 22800-100.000/saat |
| Boyut | 730*1010 |
| Çıkış malzemesi | PP |
| Kapasite | 35-50kg |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Marka | Kunyou |
| Başvuru | yapraklar, kapsüller, paintball, meyve |
| delik boyutu | 2-8mm |
| Kullanım süresi | İlaç, gıda |
| Malzeme | Hayvansal olmayan jel |
|---|---|
| Menşei | Çin, pekin |
| Makine malzemesi | SS316 |
| Kapasite | Ar-Ge-80000saatte |
| Kullanmak | Yağ gibi kapsül |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |