| Malzeme | Metal SS304 |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Uygunluk | CS oyunları |
| Ürün adı | Piintball oyun makinesi |
| Kullanım | Lunapark |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Malzeme | Sus |
|---|---|
| Boyut | 580*600mm |
| Şekil | Açık |
| Çığlık | PLC/Touch |
| Kurutma Yöntemleri | Hava darbesi ile |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1,5 kW |
| Boyut | 282*526 |
| Garanti | 1 yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Kapasite | her biri 50 kg |
| BOYUT | her biri 1m |
| Pazar Tarihi | 2010 |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Kapasite | her biri 15 kg |
| BOYUT | 3m |
| Pazar Tarihi | 2010 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Hizmet | Teknik |
| Kalıp Rulosu Boyutu | 80*100mms |
| Kapasite | 22800 kapsül/s |
| Sertifika | CE |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |