| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 15 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik SS304/316 |
|---|---|
| Kapasite | senin gereksiniminiz gibi |
| Renk | Tek Renk Bir Kez |
| Warantee | 1 yıl |
| kullanım ömrü | jelatin veya malzeme |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj türü | Kapsül, Şişeler |
| İsim | Softgel Farmasötik Sınıf Jelatin |
|---|---|
| Tip | %100 sebzeden elde edilen |
| certification | CE,ISO9001 |
| Menşei | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Uygulama | Kapsül, Gıda |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 Yıl |
| Gerilim | üç fazlı380v |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Malzeme | PP/ABS |
|---|---|
| güvenlik | gıda sınıfı |
| Boyut | 758*608*40mm |
| isim | PP Abs Düz Alt Kaç Krm CE 5cm Plastik Kurutma Tepsileri Kapsül Kurutma |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| İşlev | jelatin eritme |
| Uygulama | softgel kapsülleme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 3 hafta |