| Türü | Kapsülleme Ekipmanı |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Standart | Gmp |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Kapasite | 15000-21000 Grain/Saat |
| Uygulama | Kapsül, paintball |
| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Function | paitball and softgel making |
|---|---|
| Material | Alumnium |
| Capacity | 100,000/H |
| Useage | Softgel/Paintball |
| Certificate | CE/ISO |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Capsule,Liquid |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Product name | Encapsulation Machine |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Standart | Gmp |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Kapasite | 15000-21000 Grain/Saat |
| Uygulama | Kapsül, paintball |
| Tip | Dolum Makinası |
|---|---|
| Başvuru | Tıbbi |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Durum | yeni |
| Ambalaj türü | Kapsül |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |