| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | 14400ball/s |
| Hizmet | Teknik |
| Garanti | 1 yıl |
| Resept | Çentik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 1000 ton/ay |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 1000 ton/ay |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 1000 ton/ay |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 1000 ton/ay |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka | Kunyou |
|---|---|
| Başvuru | Paintball kapsülü |
| Kapasite | 30000 top/saat |
| Elektrikli kısım | Seimens |
| Malzeme | SS304 |
| Güç Tüketimi | 1.5kW |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 380V/50HZ VEYA 220V/60HZ |
| Kalıba dökmek | kalıp yok |
| Boyut | 3-6 mm |
| Kapasite | Saatte 22000 top |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |