| Tip | Softgel Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | Tıbbi |
| Gerilim | 220V 50HZ |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Durum | yeni |
| Malzeme | Cooper |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Pompayı başlat |
| Kalınlık Guajı | Kurnaz |
| Malzeme | Cooper |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Pompayı başlat |
| Kalınlık Guajı | Kurnaz |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Doldurma makinesi |
| Durum | Yeni |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tahrik tipi | Elektrik |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Malzeme | Bakır |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Seviye Kontrol Sensörü |
| kalın guage | Kurnaz |
| Malzeme | Bakır |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | seviye kontrol sensörü |
| kalın guage | Kurnaz |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |