| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Control | PLC |
| size | 580*600 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Pzt başına 5 set |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | SS |
|---|---|
| Capacity | 30000/H |
| Brand | Kunyou |
| Printer | Avaliable |
| Size | Scale 10" |
| Malzeme | Metal SS304 |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Uygunluk | CS oyunları |
| Ürün adı | Piintball oyun makinesi |
| Kullanım | Lunapark |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| style | stable |
| Model | heatable |
| application | softgel capsule |
| function | disperse filling material |
| Gerilim | 110v/220v/230v |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| İsim | paintball oyunu tilt makinesi |
| Ürün Adı | tilt oyun makinesi |
| Kullanım | CS oyunu |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |