| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | High Platform Rapid Pharmaceutical wet mixing granulator machine |
| Warranty | 12 months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/time |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Adı | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Kapsülleme Yumuşak Jelatin Makinesi Iso9001 Sertifikası Tam Otomatik |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Özellik | Kompakt |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Anahtar Kelime | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Özellik | Tam otomatik |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Anahtar Kelime | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Kapsülleme Softgel Kapsülleri |
|---|---|
| Tip | Dolgu ekipmanı, kapsülleme makinesi |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 5 yıldan fazla |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | 7000/s |
| Gerilim | 220V/380V |
| Basılı cihaz | Kurnaz |
| Hammadde | Kurnaz |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 100,000 capsule/h 8#OV |
| Die Roll | 150*250 |
| Application | oil&Cream |
| Capsule shape | As Requirement |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |