| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | Cooper |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Pompayı başlat |
| Kalınlık Guajı | Kurnaz |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Capacity | more than 20000/hour |
| Total power | 1.5-18.5kw |
| Malzeme | Bakır |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | seviye kontrol sensörü |
| kalın guage | Kurnaz |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Warrante | 1 year |
| Installation | Avaliable |
| Model | KSM |
| CAPACITY | 300,000-400,000per hour |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Malzeme | Cooper |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Pompayı başlat |
| Kalınlık Guajı | Kurnaz |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Malzeme | SS304/SS316 |
|---|---|
| fonksiyon | Boyut şekli sıralama |
| Kapasite | Saatte 300000 |
| Silindir Boyutu | Ayarlanabilir |
| Kapsül Boyutu | 0-2cm |