| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment,Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SUS304/316L |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Sertifika | ISO CE |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Warranty | 1 Year |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol | PLC'ler |
| Sağlık hizmeti | yumuşak jelatin kapsülü |
| Uygulama | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Tip | softgel kapsül makinesi |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Küçük Otomatik Mikro Balık Yağlı Paintball Softgel Kapsülleme Makinesi |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Doldurma makinesi |
| Durum | Yeni |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tahrik tipi | Elektrik |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |