| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Anahtar Kelime | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış sonrası servis sağlandı | Saha Bakımı ve Onarım Hizmeti |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kontrol | PLC'ler |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| İsim | yumuşak jel kapsül makinesi |
| Malzeme | Sus304/Sus316 |
| Kontrol | PLC'ler |
| Malzeme | Sus304/316L |
|---|---|
| Ürün adı | VGEL Softgel kapsülleme makinesi |
| Gerilim | Özelleştirilebilir |
| Kontrol | PLC'ler |
| Silindir kalıp boyutu | D150*250mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Doldurma makinesi |
| Durum | Yeni |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tahrik tipi | Elektrik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |