| Application | Capsule,Liquid,encapsulating |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| Başvuru | Kapsül, Sıvı, kapsülleyici |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kapasite | 4 inç kalıp rulosu veya 8 inç kalıp rulosu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
|---|---|
| Durum | yeni |
| Ağırlık | 900kg |
| Gerilim | 220V/380V |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | medicine filling machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless steel |
| Usage | packing machine for nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | pharmaceutical filling machine |
| Malzeme | Cooper |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Pompayı başlat |
| Kalınlık Guajı | Kurnaz |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Şekillendirme Modu | basınçlı döküm |
|---|---|
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
| Ürün | kapsül yapmak için uygun |
| Kalıp tabanı | Özelleştir |
| Boşluk | Çok |