| Başvuru | kapsülleyici |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | Küçük Otomatik Mikro Balık Yağlı Paintball Softgel Kapsülleme Makinesi |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Dolum Makinası |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Ağırlık | 1300kg |
| Ambalaj türü | Kapsül |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| isim | Kapsül Dolum Makinesi |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 120.000 Kapsül@4rpm |
| Rulo | 150*250mm |
| Güç | 13.5 |
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
| Tip | Kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 Yıl |
| Durum | Yeni |
| Başvuru | Kapsül |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Küçük Otomatik Mikro Balık Yağlı Paintball Softgel Kapsülleme Makinesi |
| Tip | Softgel Kapsülleme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | yumuşak jel |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Kapasite | 15000-21000 Grain/Saat |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
|---|---|
| Başvuru | Kapsül, Sıvı |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Kapasite | 15000-21000 Grain/Saat |
| Ürün Adı | Kapsülleme makinesi |
| İsim | kapsül dolum makinası |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 120000 Kapsül@4rpm |
| Rulo | 150*250mm |
| Güç | 13.5 kw |
| sebze | 1000 takım/ay |
| Uygulama | Kapsül, sıvı, tıbbi |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Kapasite | 8ball/s |
| Malzeme | SS316 |
| Gerilim | 380v50hz |