| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Hız | 5 rpm |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Anahtar Kelime | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Türü | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Tip | Kapsülleme makinesi |
| isim | yumuşak jel kapsül makinesi |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kapasite | 4 inç kalıp rulosu veya 8 inç kalıp rulosu |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Tip | softgel kapsül makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| İlaç jeli | Kozmetik |
| Marka | Kunyou |
|---|---|
| Hizmet | Teachnion Avalable |
| Malzeme | Ss |
| Warantee | 1 Yıl |
| Ölüm ücreti | 4.6.10 |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol | PLC'ler |
| Sağlık hizmeti | yumuşak jelatin kapsülü |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |