| Uygulama | Kapsülleme Softgel Kapsülleri |
|---|---|
| Tip | Dolgu ekipmanı, kapsülleme makinesi |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 5 yıldan fazla |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Tip | softgel kapsül makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| İlaç jeli | Kozmetik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 730 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Büyük | SS304/316 |
|---|---|
| Kapasite | Her sepet 50kg |
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Hizmet | Teknik |
| marka | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 500-1030mm |
| Kapasite | 15-50kg/sepet başına |
| Akış | Hava |
| Isıtma | Kurnaz |