| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Kapasite | her biri 15 kg |
| BOYUT | 3m |
| Pazar Tarihi | 2010 |
| Uygulama | Kapsül ve paintball |
|---|---|
| Ürün adı | Yumuşak Kapsül Yapım Makinesi |
| Gerilim | Özelleştirilebilir |
| Silindir kalıp boyutu | 103mm*180mm, D150*250mm |
| Kontrol | PLC'ler |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Dolum Makinası |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Ağırlık | 1300kg |
| Ambalaj türü | Kapsül |
| Malzeme | Sus |
|---|---|
| BOYUT | 580*600mm |
| Şekil | Açık |
| Çığlık | PLC/Touch |
| Kurutma Yöntemleri | hava ile |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| BOYUT | 500-1030mm |
| Kapasite | 15-50kg/sepet başına |
| Akış | Hava |
| Isıtma | Mevcut |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 300.000 |
| Warantee | 1 yıl |
| Kesinlik | 0,1 mm |
| Kontrol | PLC'ler |