| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 30.000 |
| Çevrimiçi baskı | Kurnaz |
| Formül | Kurnaz |
| teknoloji | Kurnaz |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 1250*900*1500 |
| Firma | Polonya kurutma |
| Özel Sipariş | Kabul etmek |
| Özellik | % 100 gıda sınıfı malzeme |
| Capacity | RD |
|---|---|
| Mateial | SS304 |
| formula | free |
| Warantee | 1 year |
| Service | TEchnion avaliable |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 1250*900*1500 |
| Firma | Polonya kurutma |
| Özel Sipariş | Kabul etmek |
| Özellik | % 100 gıda sınıfı malzeme |
| Kapasite | RD |
|---|---|
| Mateal | SS304 |
| Formül | Özgür |
| Warantee | 1 Yıl |
| Hizmet | Teknik |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By air |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 year |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Boyut | 285*260 cm |
| Şaft | Oyuk |
| Kapasite | 15-20kg/sepet |
| Açık | 2-8mm |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 10000 top |
| Kontrol | PLC+dokunmatik ekran |
| Elemiti | Simens, Schineider |
| konveyör | PU & SS |