| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Malzeme | PP/ABS |
|---|---|
| güvenlik | gıda sınıfı |
| Boyut | 758*608*40mm |
| isim | PP Abs Düz Alt Kaç Krm CE 5cm Plastik Kurutma Tepsileri Kapsül Kurutma |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Name | capsule printer |
| Material | sus304/SUS316 |
| Usage | pharmaceutical,Cosmetics,softgel encapsulation machine,paintball sorting machine |
| Voltage | can be customized |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Weight | 1800 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Condition | New |
| material | SS304 |
|---|---|
| Filling material | capsule ,tablet |
| warranty | 1 year |
| brand | kunyou |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |