| Türü | Softgel Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Tıbbi |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Application | Soft Capsule Encapsulation |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Tip | Dolum Makinası |
|---|---|
| Başvuru | Yiyecek |
| Gerilim | 220V 50HZ |
| Otomatik derecelendirme | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol | PLC'ler |
| Sağlık hizmeti | yumuşak jelatin kapsülü |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule,Chemical |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 380/220 |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |