| Malzeme | 304/316 |
|---|---|
| Tepe | Düz / Fındık Kilidi |
| Gözlem deliği | İçermek |
| Vakum | İçermek |
| Deşarj yöntemi | Hava basın |
| Malzeme | SUS304 |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Malzeme | Sus304/316 |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Güç | 0.7.5-11Kw |
| BOYUT | 100-300Lhareketli |
| Isıtma | elektrik |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| Güvenlik | Gıda sınıfı |
| BOYUT | 75*55*5cm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| Güvenlik | Gıda sınıfı |
| BOYUT | 75*55*5cm |
| Malzeme | PP/ABS |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 758*608*40mm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| Güvenlik | Gıda sınıfı |
| BOYUT | 75*55*5cm |