| Material | SS316L |
|---|---|
| Control | Automatic |
| Siuation | new |
| Service | Technion Avaliable |
| Cpacity | R&D |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Uygulama | Softgel kapsül üretimi |
|---|---|
| Malzeme | SS304/316 |
| kapasite | Saatte 100,000 kapsül |
| Rulo | 10 inç |
| Garanti | 1 yıl |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Malzeme | Cooper |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Pompayı başlat |
| Kalınlık Guajı | Kurnaz |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Malzeme | Sus |
|---|---|
| Boyut | 580*600mm |
| Şekil | Açık |
| Çığlık | PLC/Touch |
| Kurutma Yöntemleri | hava ile |
| Malzeme | Bakır |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | seviye kontrol sensörü |
| kalın guage | Kurnaz |
| Malzeme | Cooper |
|---|---|
| Boyut | 4.6.8.10 inç |
| Cihaz | Kapsülleme makinesi |
| Parça | Pompayı başlat |
| Kalınlık Guajı | Kurnaz |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |